علوم پزشکی دانشگاه آراد
همايش ملي «پرستاري در بيماري‌هاي مزمن» برگزار مي‌شود
دومين همايش ملي «پرستاري در بيماري‌هاي مزمن» اسفند سال جاري در دانشگاه آزاد اسلامي واحد دهاقان برگزار خواهد شد.
به گزارش خبرنگار آنا، بيماري‌هاي مزمن در كشورهاي در حال توسعه هزينه‌هاي سنگيني را به جامعه و نظام سلامت تحميل مي‌كنند و نياز به مراقبت‌هاي پرستاري دارند.
در همين راستا معاونت پژوهش و فناوري واحد دهاقان با همكاري گروه پرستاري و حمايت فرمانداري، شهرداري، بهزيستي، شبكه بهداشت و درمان، جمعيت هلال‌احمر شهر دهاقان و نيز دانشكده پرستاري دانشگاه اصفهان، دانشگاه آزاد اسلامي واحدهاي شهركرد، خوراسگان و فلاورجان و انجمن علمي پرستاري واحد دهاقان، همايش ملي «پرستاري در بيماري‌هاي مزمن » را در اسفند سال جاري برگزار خواهد كرد.
هدف از برگزاري اين دست از همايش‌ها، ارائه يافته‌ها و جديدترين دستاوردهاي علمي براي پيشگيري و كنترل اين گونه بيماري‌ها است.
به گزارش آنا، اين همايش ملي در هشت محور؛ كيفيت زندگي و بيماري‌هاي مزمن، تغذيه و بيماري‌هاي مزمن، سالمندان و بيماري‌هاي مزمن، كودكان و بيماري‌هاي مزمن، راه‌هاي پيشگيري و كنترل بيماري‌هاي مزمن، بيماري‌‌هاي مزمن و مراقبت‌هاي پرستاري، بيماري‌هاي مزمن و هزينه‌هاي درماني، بيماري‌هاي مزمن و سلامت روان برگزار خواهد شد. علاقه‌مندان مي‌توانند تا بيست و پنجم بهمن‌ 96 مقالات خود را به دبيرخانه همايش ارسال كنند.
تاریخ:
1396/12/16
تعداد بازدید:
166
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:4
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
تمام حقوق اين وب سايت متعلق به سازمان مركزي دانشگاه آزاد مي باشد
Powered by DorsaPortal